מעלות מערכות אנרגיה בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
072-3225988
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מעלות מערכות אנרגיה מציעה לכם לשדרג את איכות החיים באופן מיידי. אנו עוסקים בשיווק, אספקה והתקנה של משאבות חום מסוגים ולצרכים שונים. חברתנו הוקמה לפני למעלה מעשור במטרה לתת מענה מיידי לשורה ארוכה של שירותים בתחום מערכות חימום המים וההסקה המרכזית. אנו מכירים את צורכי הלקוח, מתחייבים למחירים הוגנים, ועושים הכול בתיאום מושלם לצרכים הקיימים בשטח.
 
 
 

מידע כללי על משאבת חום

 
משאבת חום משמשת בעיקר כאמצעי לחימום מים עבור הסקה מרכזית, בריכות שחייה או צרכים אחרים. משאבות מסוג זה מותקנות במערכות חימום מים מרכזיות לבתים משותפים, מי צריכה, ג'קוזי, בריכת שחייה, מקוואות טהרה וכיו"ב.

עקרון הפעולה שמאחורי משאבת חום דומה לעיקרון העומד מאחורי מערכות מיזוג, לרבות השימוש במעבה ובמאייד. הן בשל השימוש בחשמל, במקום אמצעים כגון סולר וגז, והן בשל טכניקת החימום עצמה, משאבת חום יכולה להביא לחיסכון של עד 80% (תלוי צריכה) מן העלות של שימוש בשיטות חימום מים אחרות. בדומה למערכות המיזוג החדישות המוכרות כיום, גם משאבות החום טרפו את הקלפים בכל הנוגע לחימום מים.
 
 
 
משאבות חום
 
 
 
 
 

חיסכון בכסף ובאנרגיה

 
חיסכון בכסף ובאנרגיה כמו כן מאופיינת מערכת זו בתצרוכת אנרגטית נמוכה משמעותית מזול של שיטות חימום מים אחרות אשר היו נהוגות בשנים עברו. במילים אחרות, גובה ומשך החימום המתקבל כתוצאה מהשקעה של יחידת אנרגיה/עלות זהה, גבוהים לאין ערוך מאשר בשיטות אחרות. הפחתה זו נובעת מיכולתה של המערכת להשתמש באוויר החיצוני, תוך מזעור תפקידו של החימום הפעיל אשר מצריך את השימוש בחשמל.
 

תכנון חכם וייעוץ מקצועי

 
מעלות מערכות אנרגיה מנוסה בתחום משאבות החום וצוותה ביצע עבודות מוצלחות בפרויקטים ברחבי הארץ. אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך, משלב בחינת הכדאיות של השימוש במערכת, עבור בבחירת המערכת המתאימה וכלה בהתקנתה באתר הלקוח, על הצד הטוב ביותר. התאמת משאבות חום איכותיות והתקנתן באופן המקצועי ביותר יבטיחו את הנאתכם ואת שביעות רצונכם המלאה לאורך שנים רבות.
 
לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
צלצלו עכשיו - 072-3225988